ArchiDESIGN to biuro projektowe na miarę wszystkich współczesnych potrzeb. Przy tworzeniu strony skupiliśmy się w głównej mierze na prezentacji zrealizowanych projektów, a było na czym bazować! Efekt końcowy? Dynamiczna witryna stawiająca na przejrzystość i prostotę rozwiązań. Strona główna oparta została na sliderze prezentującym zrealizowane przez ArchiDESIGN projekty wnętrz. Menu witryny umieściliśmy na górnym pasku dając użytkownikom swobodę i łatwość poruszania się po interesujących zakładkach. Co zyskaliśmy dzięki takim rozwiązaniom? Otóż stworzyliśmy okno na styl w jakim biuro projektowe się porusza.

screen - portfolio

Co więcej? Zagłębiliśmy się w potrzeby osób poszukujących biura projektowego. Zastosowaliśmy przejrzyste podziały realizacji – dając tym samym podgląd użytkownikowi na koncepcje poszczególnych projektów. Dzięki optymalizacji interesujących nas poszukiwań korzystamy na czasie. Poruszając się po witrynie rozwijamy tylko interesujące nas informacje. Dopiero po kliknięciu w daną realizacje pojawiają nam się rozszerzenia w postaci fotografii prezentujących szerzej dany projekt.

screenshot-www.archidesign.com.pl 2016-04-29 08-53-59

Poruszaliśmy się w stonowanej kolorystyce bieli i szarości tworząc nienarzucające się tło dla treści zamieszczanych na stronie. Powstała nowoczesna witryna z panelem administracyjnym do zarządzania treścią, dostosowana również do urządzeń mobilnych.

 

Podobne prodjekty