Sklep Polka Butik

Sklep Polka Butik to sklep postawiony na platformie PrestaShop o nowoczesnym, przejrzystym i funkcjonalnym projekcie graficznym. Klientki wchodząc na sklep otrzymują informację o nowościach jakie pojawiły się w najbliższych dniach, dzięki czemu mogą być stale na bieżąco z asortymentem. Użytkownicy otrzymują łatwy dostęp do potrzebnych informacji, a rejestracja i logowanie zostały zaprogramowane tak by mogły przebiegać szybko i sprawnie dla każdego. Sklep zintegrowany został z Instagramem, na którym użytkowniczki mogą zobaczyć proponowane przez właścicieli stylizacje.

Polka_butik_porftolio_1

Menu rozwijane na katogorie usprawnia nawigację sklepu. Użytkownicy mają możliwość przeglądania wyłącznie interesujących ich produktów. W menu pojawia się także zakładka wyprzedaż, która mieści jedynie przecenione produkty. Sklep stworzyliśmy tak, aby klientki chcące pominąć rejestracji mogły dokonać zakupów wpisując jedynie swoje dane. Co więcej sklep Polka Butik ma możliwość wprowadzania kuponów, czyli różnych zniżek dla klientek. Po wpisaniu ustalonego kodu cena w podsumowaniu zakupów automatycznie odlicza obniżkę.

screenshot-www.polka-butik.pl 2017-03-29 10-33-28

Paleta kolorystyczna sklepu ograniczona została do minimum. Głównym zadaniem było stworzenie witryny mającej na celu jak najbardziej czytelną prezentację odzieży, która sama w sobie już często bywa bogata we wzornictwo. Dodatkowym atutem stworzonego sklepu jest podpięcie pod niego czatu online. To niezwykle wygodna opcja zarówno dla właścicieli jak i klientek. Sklep wykonany został w wersji responsywnej. Sklepy internetowe zawsze nastawione są na sprzedaż online, a ta by być skuteczna powinna być jak najbliżej oczekiwań użytkowników.

Podobne prodjekty